ליין מוצרי הכושר של אנדרה אגאסי וגיל ריי

מכונה לתרגיל סקוואט

cod

הטניסאי הידוע אנדרה אגאסי (Andre Agassi), הקים ביחד עם מאמן הכושר האישי שלו גיל ריי (Gil Reyes), חברה לייצור מכשירי כושר לאימוני כוח. אגאסי דורג מספר פעמים כטניסאי מספר אחד בעולם ובשרשרת ההצלחות שלו ניתן לציין במיוחד את הזכייה בכל ארבעת טורנירי הגראנד סלאם ומדליית זהב באולימפיאדת אטלנטה.

מכשירי הכושר של חברת BILT הם פרי פיתוחו של מאמן הכושר שפיתח את המכשירים כך שיתאימו לצרכיו של אגאסי. אגאסי סבל מבעיות גב ולכן, מאמנו שקד על שינוי ופיתוח מכשירי כושר שימנעו עומס מיותר על הגב וביחד עם זאת שאגאסי יוכל להפיק מהם את ההשפעה החיובית המקסימלית שבאימון.

מה מאפיין את המכשירים של חברת BILT?

הוספת במשקל מתבצעת באמצעות פין בורר משקל (שיטה ישנה) אך, אגאסי ושותפו ריי הוסיפו למכשירים גם התנגדות באמצעות קפיצים שמחוברים למשקולות. התנגדות הקפיצים מאפשר לעבוד בצורה טובה יותר בתנועות בליסטיות ותנועות מהירות מבלי שמשקולות יקבלו תנופה וייחבטו במסילת תנועת המשקולות. בנוסף, נטען כי המכשירים בטוחים יותר לשימוש.

הצצתי בקו המוצרים של חברת BILT, וכחובב מוצרי כושר התרשמתי מ2 מכונות מקו המוצרים של BILT: מכשיר ה-C.O.D ומכשיר לחיצת חזה(ייתר המכשירים לא נראים לי כל כך מיוחדים): .

מכשיר C.O.D

זהו מכשיר שמאפשר להתאמן בביצוע תרגיל הסקוואט. המכשיר מאפשר הן תנועות אנכיות וגם תנועות אופקיות (זה מה שמיוחד במכשיר הזה, לא ראיתי עדיין דבר כזה). אני אומנם מעדיף להתאמן במשקל חופשי בכדי לבצע את תרגיל הסקוואט. אבל המכשיר בהחלט נראה בטוח יותר לשימוש וטבעי יותר מאשר מכונות אחרות שמטרתן לדמות את ביצוע תרגיל הסקוואט.

מכשיר לחיצת חזה

הפטנט במכשיר לחיצת החזה של חברת BILT הוא מנגנון מיוחד שמאפשר למתאמן לקרב את מוט המשקל לכיוון מרכז החזה. לדעתי פיצ’ר נחמד שמסייע למתאמן לאזן בצורה טובה ובטוחה יותר את המשקל בתחילת התרגיל. רק צריך לבדוק שהמכשירים הללו מספיק עמידים בכדי לספק את הפונקציונליות הזו מבלי להיהרס.

מה אתם אומרים על מכשירי הכושר של אנדרה אגאסי?

 

About יורם 141 Articles
מידע בנושאי כושר, תזונה ובריאות.